Atrakcje na imprezy

Atrakcje na imprezy

Maxi gry

Oryginalne, wielkoformatowe gry sprawiają radość małym i dużym!

Do dyspozycji posiadamy tablice celnościowe, piankowy twister, który pomieści aż 10 uczestników, ogromne, piankowe gry planszowe o tematykach dostosowanych do charakteru imprezy, wieloosobowe zestawy ruchowe. Systematycznie poszerzamy naszą bazę gier!

 

Ogromne bańki mydlane

Dzieci uwielbiają bańki mydlane. A co jeśli przybierają rozmiary okna lub samochodu? To po prostu trzeba zobaczyć! Nasi animatorzy przy pomocy magicznego płynu potrafią wyczarować niesamowitych rozmiarów tunele z baniek. Animatorzy mogą także nauczyć dzieci tworzenia przyrządów do puszczania dużych baniek oraz zdradzić przepic na magiczny płyn.

 

Ogromne klocki; cegły i wafle

Posiadamy ponad 200 klocków, z których dzieci konstruują domy, statki, mury i wiele innych budowli. Potrafimy zamienić pustą przestrzeń (np. boisko szkolne) w ogromny plac budowy.

 

Kącik maluszka

Dla najmłodszych dzieci stworzymy miejsce dostosowane do ich wieku. Maluchy będą mogły malować, skakać na naszych krówkowych skoczkach, a także pobawić się klockami.

Skręcanie balonów

Balonowe zwierzątka, miecze, bransoletki czy kwiatki, to wszystko wyczaruje ze specjalnych balonów do modelowania nasz zdolny animator. To doskonały pomysł na drobne upominki dla dzieci i sprawienie im ogromnej frajdy w myśl zasady "Małe, a cieszy!"

 

Malowanie twarzy

Malowanie buziek, to atrakcja z którą każda impreza będzie udana. Przeszkoleni animatorzy namalują na dziecięcych buziach każdą postać. Piesek, kotek, pirat, księżniczka,Spiderman, Myszka Minnie, tygrys, to najczęściej wybierane przez dzieci wzory. Używamy najlepszych farb posiadających atest! Nie uczulają i nie powodują dyskomfortu. Można je łatwo zmyć samą wodą!

 

Dmuchany zamek z trampoliną

W naszej ofercie posiadamy mały dmuchany zamek ze zjeżdżalnią i trampoliną o wymiarach: 320 x 280cm x 235 cm. Przeznaczony dla dzieci od 3 do 9 roku życia. To atrakcja, którą kochają wszystkie maluchy. Dzięki niemu można skakać, zjeżdżać i wspinać, a przecież ruch dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym jest najważniejszy!

 

 

Zabawy z chustą

To świetny pomysł na integrację grupy. Proponujemy ponad 30 gier i zabaw z użyciem tego rekwizytu. Dzieci podczas zabawy ćwiczą refleks, precyzję i spryt, a co najważniejsze uczą się współpracy. Chusta animacyjna jest doskonałym przykładem na to, że nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa. Z nią każde dziecko czuje się ważne i potrzebne!

 

Strzelanie z łuku do balonowej tarczy

Kto by nie chciał postrzelać z łuku. My w ofercie posiadamy specjalny łuk przeznaczony dla dzieci. Maluchy pod opieką animatorów czuwających nad bezpiecznym przebiegiem zabawy, testują swoją celność na tarczy z balonów. Frajda dla małych i tych "trochę" większych.

 

Krówki skoczki

Niepozorne małe krówki na swoich grzbietach udźwigną nawet 40kg pociechę. Świetnie sprawdzają się podczas wyścigów.

 

Animatorzy w bajowych strojach

Myszka Minie, (Ko)Piernik, Alicja z Krainy Czarów, a może Pirat czy Indianin? W swojej bazie posiadamy mnóstwo bajkowych strojów, które z pewnością dopasujemy do proponowanej przez Państwa tematyki imprezy.

 

Mobilny mini plac zabaw

 W ofercue posiadamy: materiałowe tunele do czołgania, mini namiot dla najmłodszych, tor przeczkód, liny do przeciągania, bezpieczne, antypoślizgowe worki do skakania, piankowy, klasowy zestaw ruchowy, który umożliwia przeprowadzenie wielu wspaniałych gier z udziałem dużej grupy dzieci i wiele innych rekwizytów. Ale przede wszystkim jesteśmy kreatywni i mamy mnóstwo pomysłów na aktywne spędzenie czasu z dziećmi!

 

 

 

 

Urodziny, Bale, Warsztaty, Imprezy plenerowe, Festyny, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Poznań, Warszawa, Gdańsk