Bale

Bale

                                Bal Andrzejkowy

                        „Strachy z naszej szafy” – pokonujemy lęki

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w towarzystwie bajkowych postaci: Minnie Mouse i Pierniczka. Podczas imprezy będziemy oswajać lęki związane z dziecięcą wyobraźnią. Zajrzymy strachowi głęboko w oczy, zobaczymy co kryje się w ciemności i zmierzymy się z naszą fantazją. Impreza Andrzejkowa to dwie godziny wspaniałych pląsów, konkursów i gier zespołowych.

 

 


 

 

                              Bal Choinkowy

                           „Gdzie jesteś Mikołaju?”

 

Nasi  doświadczeni animatorzy opracowali specjalny, atrakcyjny dla dzieci scenariusz zabaw ruchowych przy muzyce, świąteczne zawody sportowe, twórcze warsztaty plastyczne, malowanie buziek, wspólne tworzenie choinki z gigantycznych klocków-cegieł, wizytę św. Mikołaja oraz wiele innych atrakcji i konkursów.

Zabawiarkowe imprezy wyróżniają aksamitne stroje animatorów (św. Mikołaj, Pani Mikołajowa, Pierniczek, a nawet Choinka) oraz ciekawy dla dzieci program!

Czas trwania: 2,5 godziny

Gwarantujemy uśmiechy na twarzach szczęśliwych maluchów!

                                                                                                                                                                        


                          

 

                  Bal Karnawałowy

                       „Pod piracką banderą”

 

Karnawał to czas dobrej zabawy. By mieć siłę i energię do nauki, każdemu przyda się odrobina relaksu. Podczas naszego balu starsze dzieci będą miały szanse sprawdzić swoje umiejętności taneczne. Maluchom  podczas imprezy proponujemy dużo konkursów i gier zespołowych. Dzieci będą miały okazje pomalować sobie buźki, co jest dużym ułatwieniem, ponieważ  nasze farbki tak zmieniają wygląd dziecka, że rodzice nie muszą kupować wymyślnych przebrań.

Czas trwania: 2 godziny

 


 

 

                                 Dzień Dziecka

                              „Rozrabiaki z naszej paki”

 

W tym wyjątkowym dniu, to dzieci odgrywają najważniejszą rolę. My opracowaliśmy specjalny przepis na wspaniałą zabawę z tej okazji. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które na długo wpiszą się w ich pamięć. Balonowe stworki,  ogromne zamki z klocków, warsztaty baniek mydlanych, malowanie buziek, dmuchany zamek z trampoliną, tor przeszkód czy strzelanie z łuku do balonowej tarczy to tylko nieliczne z naszych propozycji. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w każdej tematyce! Atrakcje na imprezy możecie Państwo również wybrać indywidualnie. Dostosujemy scenariusz zabawy do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych!

Czas trwania: od 2 do 6 godzin

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

 


Cennik

Koszt każdej imprezy ustalany jest indywidualnie. Zależy on od liczby atrakcji, ilości dzieci, czasu trwania imprezy i dojazdu.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy  o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wyślemy wówczas szczegółowy przebieg imprezy zawierający propozycję atrakcji.

 

 

 

Urodziny, Bale, Warsztaty, Imprezy plenerowe, Festyny, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Poznań, Warszawa, Gdańsk