Aktualności

Aktualności

Zapraszamy szkoły i przedszkola do rezerwacji warsztatów piernikowych. Podczas zajęć dzieci wezmą czynny udział w pokazie wyrabiania ciasta wg starotoruńskiego przepisu, poznają przyprawy z odległych krain, przy użyciu drewnianych, ręcznie rzeźbionych form stworzą własny piernik, a także wezmą udział w inscenizacji "Katarzynka".

Dojeżdżamy do placówek w całej Polsce!

Zapraszamy do rezerwacji nowych warsztatów dla szkół i przedszkoli - warsztatów zdobienia drewna. Proponujemy ozdabianie kolczyków dla mamy i babci, breloczki dla taty i dziadka, zawieszki bożonarodzeniowe, podkładki pod kubki oraz zakładki do książek. Dajmy się ponieść fantazji i stwórzmy razem niepowtarzalne prezenty :)

Dojeżdżamy do placówek na terenie całej Polski!

 

 

Ruszają zapisy na Wiosenne Warsztaty Mydlarskie dla Szkół i Przedszkoli z całej Polski. Jako jedyna firma w kraju podczas warsztatów realizujemy przedstawienie z udziałem dzieci. Zajęcia prowadzone są przez pedagogów i mają charakter edukacyjny. Szczegóły i zapisy: 693 077 863 / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że zaczęły się już rezerwacje animatorów na Przyjęcie z okazji I Komunii Św. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje i szczegóły: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub 693 077 863 .

 

 

 

 

Animator na Komunię Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Golub-Dobrzyń, Brodnica, Wąbrzeźno, Świecie, Chełmno, Aleksandrów Kujawski Lipno.
Animator na Komunię Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków, Stryków, Brzeziny, Tuszyn, Pabianice, Łask, Sieradz, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki.

Animatorzy dla dzieci obecni na Państwa weselu zadbają o najlepszą zabawę dla najmłodszych gości. Dzięki naszym usługom rodzice poczują się komfortowo i będą mogli w pełni oddać się świętowaniu. W celu otrzymania szczegółowej oferty lub rezerwacji, prosimy o kontakt:

tel.: 693 077 863/mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

 

 

Animator na Wesele Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Poznań, Łódź, Warszawa, Białystok, Wrocław, Kielce, Lublin i wiele innych miejscowości !

Urodzinki w domu i ogrodzie, Warsztaty Mydlarskie, Animacje na Komunii, Animacje na Weselu, Animacje na Imprezach Firmowych

Toruń/Bydgoszcz/Trójmiasto/Warszawa/Białystok

 

Łódź/Kielce/Wrocław/Szczecin

 

Olsztyn/Kraków/

 

Zakopane/Poznań/Zielona Góra/Opole/Katowice

 

Rzeszów/Lublin i wiele więcej

 

 

 

 

 

Zabawiarka i Ajanta zapraszają małych i dużych do przeżycia niesamowitej przygody w krainie zapachów, kolorów i kształtów! Warsztaty Mydlarskie to wspaniała zabawa i nauka w jednym.

Podczas warsztatów mydlarskich w nietypowy sposób poznamy historię mydła oraz wykonamy kolorowe mydełka o naszych ulubionych zapachach i kształtach.

Miejsce: Toruń, Centrum Rozwoju Ajanta

Prowadzący: Milena Łopacińska (CTZ Zabawiarka)

Kiedy: 21.07.2014 godz. 17-19

Zapraszamy!

 

Warsztaty Mydlarskie z dojazdem w każde miejsce Polski!

 

Sezon weselny uważamy za oficjalnie otwarty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i pakietem "Dzieci na Weselu".

Zabawiarka zaprasza wszystkie dzieci 16.04.2014 r., w godz. 15-18, na otwarcie nowej księgarni Słowosfera w Ozorkowie, mieszczącej się przy ulicy Starzyńskiego 23!

 

Własnoręcznie zrobione, pachnące i kolorowe mydełka, to świetny prezent dla babci i dziadka. Stworzymy mydełka w kształcie muffinki, ciasteczka, kwiatka, delfinka czy przepięknej pary szpilek. Dobierzemy kolory dla naszych mydełek i dodamy ulubione zapachy. Na koniec pięknie ozdobimy te małe dzieła sztuki. Taki prezent z pewnością ucieszy ukochanych dziadków. W warsztatach może wziąć udział już 4latek.  Zapraszamy do współpracy! Więcej informacji w dziale: Szkoły i Przedszkola - Warsztaty - Warsztaty Mydlarskie

Page 1 of 2

 

 

 

Urodziny, Bale, Warsztaty, Imprezy plenerowe, Festyny, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Poznań, Warszawa, Gdańsk