Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie

Maj to miesiąc niezwykły dla drugoklasistów, ponieważ przystępują do komunii. Nasi animatorzy organizują dzieciom czas podczas przyjęć komunijnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, za każdym razem zapewniając niezwykłe atrakcje dla dzieci w różnym wieku.

 

 

Wesela                                  

Coraz częściej na uroczystościach weselnych pojawiają się mali goście. Co zrobić by rodzice mogli się dobrze bawić? Wystarczy zapewnić maluchom moc atrakcji i profesjonalną opiekę doświadczonych animatorów i pedagogów.

 

Nasza firma proponuje zawsze, aby podczas uroczystości, dziećmi zajmowało się co najmniej dwóch animatorów, by w razie potrzeby jeden z nich spędzał czas z dziećmi w specjalnie zaaranżowanej sali zabaw, a drugi towarzyszył maluchom na sali weselnej.

Warto również pomyśleć o przygotowaniu osobnego stołu jadalnego specjalnie dla dzieci, przy którym pojawią się pomocni animatorzy, odciążając tym samym rodziców.

Najważniejszym elementem dla dzieci podczas uroczystości, są dobrze dobrane atrakcje. Ogromną popularnością w naszej firmie cieszą się pokazy baniek mydlanych i malowanie twarzy. Dzieci uwielbiają także zabawy i gry ruchowe. Inne pomysły na zabawę możecie Państwo wybrać w dziale Atrakje na Imprezy.

Świetnym pomysłem, coraz częściej realizowanym przez Młode Pary jest zapewnienie dzieciom miejsca sypialnianego, w który animatorzy mogą zaopiekować się pociechami wieczorem i w nocy. Dzięki temu rodzice będą mogli bawić się na weselu aż do rana, a w razie potrzeby doglądać malucha.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 


 

 

 

 

Urodziny, Bale, Warsztaty, Imprezy plenerowe, Festyny, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Poznań, Warszawa, Gdańsk